שמי מיטל בארי, ועד לפני מספר חודשים עבדתי עם ילדים אוטיסטים שאינם מדברים. כאשר עיצבתי את הקליניקה שלי, בין היתר חיפשתי אחר תמונות מיוחדות. החזון היה למצוא תמונות מרגיעות וממקדות, עם אנרגיות חיוביות ומעצימות. תוך כדי החיפוש התחלתי להתנסות בעצמי ביצירת תמונות מנדלה, וכך התחילה דרכה של "מנדלה דקור" – הגלריה המקוונת שלי לתמונות המנדלה.
המנדלות הן אומנות יפיפיה עם ערך מוסף יוצא דופן. בדיוק כמו שחיפשתי. המנדלות מאפשרות הכנסה של דקורציה מרהיבה ומיוחדת, לצד שפע של השפעות ואנרגיות חיוביות על בני הבית.
למעשה, המהות של המנדלה וההשפעה שלה, הן אלו שדירבנו אותי להפוך את היצירה לעסק שיכול לאפשר גם לאנשים נוספים ליהנות ממנדלות.
במשך חודשים ארוכים עבדתי על יצירת המנדלות ובניית האתר, ועבודת היצירה המשיכה וממשיכה לאורך כל הדרך. בדקתי למעלה מ-15 בתי דפוס שונים בחיפוש אחר בית הדפוס הטוב ביותר, ולשמחתי הצלחתי לחבור לבית דפוס שאינו מתפשר על איכות ההדפסה והחומרים בהם הוא משתמש – קנבס כותנה איכותי (להבדיל מבדי קנבס סינטטיים בהם עושים שימוש ברוב בתי הדפוס), דיו פיגמנטי על בסיס מים (להבדיל מסוגי דיו שאינם פיגמנטיים ופולטים ריחות לוואי בחלל הבית), עץ אורן עבה שנחתך לפי הזמנה, ולכה אקרילית שאוטמת את הצבעים, מגנה על ההדפסה ומעניקה מראה יוקרתי ואומנותי.
חשוב לי להיות נגישה ללקוחות שלי ולהעניק להם שירות אישי, אדיב ומותאם לצרכים שלהם. כל לקוח המעוניין בכך יכול לקבל הדמייה עבור הבית שלו ללא תשלום נוסף. ובכלל, שיחות עם לקוחות תמיד הובילו אותי לדברים טובים. בזכות הקשר עם הלקוחות שידרגתי את היצע המנדלות, ואף הוספתי מבחר מנדלות לצביעה על קנבס! כך אפשר ליצור בצורה פשוטה ונגישה יצירת אומנות אישית לתלייה בבית.

וטיפ בהלבשת הבית ממני אליכם באהבה:
 
הבית שלנו זה המקום הבטוח והאהוב שלנו. חשוב שהוא ייתן לנו תחושה נעימה, מרגיעה, חמימה ועוטפת, ושהוא ישקף את האישיות שלנו ושל בני המשפחה שלנו. לכן כדאי לבחור דקורציה שמקרינה את התחושות שאנחנו מחפשים להרגיש בבית. לא לפחד להוסיף צבע ועניין – אלו בדיוק הדברים שיגרמו לבית שלנו להיות ייחודי ומלא חיים. והכי חשוב – תנו לתחושות הבטן להוביל אתכם. האינטואיציה שלנו יודעת מה עושה לנו טוב. הקשיבו לה...:)

רוצה לקבל הטבה שווה ממיטל?

הכניסי את פרטייך כאן, למטה.
שם *
מייל *